Skup i Recykling Olejów - Spółka RAN-FLEX

Spółka RAN-FLEX to lider w branży skupu i recyklingu olejów odpadowych. Działamy na rynku od 1996 roku, ścisłe współpracując z renomowanym utylizatorem olejów odpadowych - Rafinerią Nafty "Jedlicze" S.A.

Nasza oferta obejmuje kompleksową obsługę w zakresie odbioru oleju zużytego od zakładów przemysłowych, autoryzowanych serwisów, firm transportowych, warsztatów mechanicznych oraz osób prywatnych.

Od 2002 roku poszerzyliśmy naszą działalność o skup i recykling pozostałych odpadów przemysłowych, dostarczając szeroki asortyment i dużą ilość odpadów, w tym także odpady niebezpieczne.

Jako część "Grupy Orlen" tworzymy Ogólnopolski System Zbiórki Olejów Odpadowych, który umożliwia bezpośrednie przekazywanie zebranego oleju do specjalistycznych instalacji, gdzie podlega regeneracji, uzyskując wartościowe komponenty do produkcji paliw, olejów i smarów.

Odpady przemysłowe, z którymi się zajmujemy, są dostarczane bezpośrednio do specjalistycznych firm zajmujących się ich unieszkodliwianiem lub odzyskiem.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i dołączenia do grona naszych klientów, którzy aktywnie przyczyniają się do ochrony środowiska poprzez skup i recykling olejów oraz innych odpadów przemysłowych.

Cysterna Cysterna Cysterna Cysterna